Gratis

Agent/ Operator Deratizare Dezinsectie Dezinfectie

GEMINI TRADE DDD SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor colaboratori pe termen lung, care să fie responsabili și capabili să presteze activitățile de deratizare, dezinsecție și dezinfecție.
În situația în care aplicantul nu deține diploma de calificare pentru funcția de agent DDD, societatea va suporta costurile pentru școlarizarea necesară la instituțiile acreditate pentru a obține diplomele de calificare (agent DDD și curs de igienă modul 6.1., 6.2.).

Cerințe:
  • Atitudine pozitivă și abilitatea de a colabora eficient cu clienții și colegii.
  • Cunoștințe minime în mecanică/tehnică și igienă.
  • Diplomă de studii medii (Absolvire Școală Profesională / Bacalaureat / Postliceală).
  • Domiciliu în Constanța.
  • Flexibilitatea în a lucra fără program fix și disponibilitatea pentru eventuale deplasări la diverse locații din țară.
  • Preferăm ca aplicanții să aibă o bună condiție fizică, deoarece munca implică efort fizic.

Opțional, constituie un avantaj:
  • Certificat de absolvire pentru cursul de igienă.
  • Certificat de absolvire pentru cursul de agent/operator DDD.
  • Experiență în domeniu reprezintă un avantaj.
  • Experiență similară într-o altă companie de profil.
  • Posesor al permisului de conducere categoria B, cu o experiență de minim 1 an.

Descrierea jobului

Descrierea Postului:
  • Conducerea autovehiculului în interesul societății și efectuarea lucrărilor de deratizare, dezinsecție și dezinfecție (DDD) la sediile clienților.
  • Consilierea clienților cu privire la măsurile ce trebuie să însoțească tratamentul DDD efectuat.
  • Lucrul individual pe mașină sau integrarea într-o echipă de minim 2 persoane.
  • Postul implică un nivel moderat de efort fizic, precum și necesitatea de a purta echipament de protecție, inclusiv costum de protecție, bocanci de lucru, cască, mască și ochelari de protecție. În funcție de cerințele beneficiarilor.

Beneficii:
  • Salariu: dezvăluit în cadrul interviului.
  • Bonuri/tichete de masă.
  • Bonusuri/prime de sărbători.
  • Diurne și cazare la hotel în cazul deplasărilor.

Oferim oportunitatea de angajare pentru postul de: Agent/Operator DDD (Deratizare, Dezinsecție și Dezinfecție) în jud. Constanța.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024