Gratis

TEHNICIAN SERVICE

Black Sea Suppliers

Candidatul Ideal

- studii tehnice sau medii cu calificare tehnica postliceala/superioare;
- aptitudini pentru domeniul tehnic;
- persoana sociabila, cu spirit de echipa

Descrierea jobului

- pif centrale termice , instante, ventiloconvectoare, hidrofoare;
- service si mentenanta echipamente incalzire- climatizare, pompe de caldura, sisteme VRF;
- incheierea contractelor de service;
- centralizarea si transmiterea rapoartelor zilnice/lunare de activitate;
- se ofera salariu motivant (+bonus din realizari), tichete masa, telefon, masina.

Companie direct importator al produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, autorizata ISCIR conform PTA! si PTC9 pentru montaj, service, pif, vtp/af cazane de apa calda si abur de joasa presiune pana la 5Gcal, capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competitiv.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024