Gratis

Tehnician mentenanta sisteme si instalatii de incendiu

AUSTING
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii/superioare finalizate,
Cursuri de calificare in domeniul instalatiilor si mentenantei sistemelor de incendiu - Constituie avantaj
Buna cunoastere a softurilor specifice pentru mentenanta sisteme detectie incendiu: Bosch, Securiton, Schrack Seconet, Aritech, Kilsen, Kentech;- Constituie avantaj
Abilitati de planificare si organizare in vederea respectarii termenelor pentru programele de mentenanta.
Abilitãţi foarte bune de comunicare, abilitãţi de lucru atât individual cât şi în echipã, flexibilitate
Disponibilitate la deplasari in Bucuresti si in tara;

Descrierea jobului

Punerea in functiune si efectuarea mentenantei a tuturor tipurilor de instalatii : detectie incendiu, stingere incendiu cat si a instalaţiilor speciale de prevenire şi stingere a incendiilor
Intocmeste rapoartele de mentenanta precum si fisele pentru interventiile efectuate
Efectueaza interventii preventive/corective
Instalarea, configurarea echipamentelor tehnice conform specificațiilor producătorului
Interventii pentru remedierea defectiunilor echipamentelor si repunerea in functiune a sistemelor.

Descrierea companiei

www.austing.ro
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024