Gratis

Tehnician / Inginer Electromecanic Service Stivuitoare

S.C. VECTRA EUROLIFT SERVICE S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

BENEFICII:
- Salariu competitiv;
- Program lucru L-V, fara weekend-uri;
- Asigurare medicala Allianz Tiriac;
- Bonuri de masa.

• Candidatul ideal este capabil să execute operatiuni de reparatie si diagnosticare pentru toate tipurile de stivuitoare, cum ar fi; Electrostivuitoare (DC / AC), Motostivuitoare Diesel/GPL), Warehouse.
• Experiență minima de 2 ani în domeniul echipamentelor de ridicat.
• Bune cunostinte de mecanica, hidraulica, electrica si electronica.
• Cunostinte medii operare PC.
• Abilitatea de a lucra sub proprie inițiativă.
• Abilitati excelente de gestionare a timpului.
• Seriozitate și corectitudine profesională; rigurozitate; punctualitate.
• Candidatii din alte industrii, cum ar fi; auto, agricultura, constructii, pot si vor fi luati în considerare.

Descrierea jobului

- Posturile sunt disponibile in atelierul din Bucuresti, Sos Odai 409- sos de centura Nord.

• Executa operatiuni ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de reparatii parte mecanica si electrica pentru toata gama echipamentelor de ridicat (stivuitoare, echipamente de depozit, etc)
• Identifica si remediaza defectiunile aparute utilizând software-ul si dispozitivele de diagnoza specifice.
• Intocmeste lista de piese de schimb pentru reparatii.
• Menține legatura si executa sarcinile atribuite de catre coordonatorul echipelor, în conformitate cu instrucțiunile producătorului și a procedurilor interne stabilite.
• Operează utilaje de ridicat și transportat.

Înființată în 1994, Vectra Eurolift Service este unic distribuitor pentru România al mărcilor de stivuitoare YALE. Numirea companiei Vectra Eurolift Service ca dealer exclusiv pe vânzări și service, întărește poziția YALE ca brand din ce în ce mai important pe piața europeană a echipamentelor de manipulat mărfuri.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024