Gratis

Team Leader

Arsis Trading SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coleg dedicat și integru pentru a se alătura echipei noastre în poziția de Team Leader. La Arsis-Vodafone credem în transparență, responsabilitate și respect, iar Team Leader-ul nostru va fi un promotor al acestor valori în cadrul echipei.

Ce ne dorim de la tine:
  • Entuziasm și atitudine proactivă în abordarea problemelor;
  • Capacitatea de a comunica clar cu membrii echipei, managementul și alte departamente;
  • Abilitatea de a asculta activ și de a încuraja feedback-ul deschis;
  • Abilitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzare eficiente;
  • Capacitatea de a motiva și de a inspira membrii echipei în vederea realizării obiectivelor;
  • Abilitatea de a crea un mediu de lucru pozitiv, de a gestiona și susține echipa în perioadele dificile sau de schimbare;
  • Experiența anterioară într-o poziție similară constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Coordonarea și dezvoltarea unei echipe performante în vederea realizării obiectivelor de vânzări, cu accent pe satisfacția clienților;
  • Monitorizarea și îmbunătățirea performanței individuale și de echipă;
  • Asigurarea respectării politicilor și procedurilor organizației de către membrii echipei;
  • Gestionarea și distribuirea în cadrul echipei a activităților operaționale;
  • Asigurarea unei comunicări eficiente și buna desfășurare operațională între magazine și celelalte departamente pentru a susține realizarea obiectivelor magazinului și companiei, atât pe termen scurt cât și lung;
  • Reprezentarea companiei în relațiile cu autoritățile locale.

Beneficii:
  • Programe de training în sală și on the job;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Bonusuri de performanță individuală;
  • Bonusuri de performanță a echipei din subordine;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Cu o experiență de peste 20 de ani pe piața de IT&C din România, ARSIS s-a impus prin seriozitate și calitatea serviciilor, ca unul dintre cei mai importanți retaileri autohtoni.
Această poziție a fost confirmată și întărită încă din 2004 prin parteneriatul exclusiv cu Vodafone.

Publicat 26 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 27 Mart. 2024