Gratis

Sef Magazin

EUROTEXTIL SRL

Candidatul Ideal

Cautam sef de magazin pentru firma noastra care se ocupa de comercializare tesaturi si produse pentru casa (perdele si draperii) si amenajari interioare.

Cerinte:
- cunostinte minime contabilitate;
-bune abilitati de relationare;
-persoana organizata, punctuala;

Descrierea jobului

.Responsabilitati :
-intocmire documente contabilitate primara
-gestiune de magazin
-relationare cu furnizori si clienti
-supervizarea anjagiatilor.

Beneficii:
-salariu 1000-1500 euro + comision
-prime
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024