Gratis

RETAIL SALES MANAGER IKA

SC Global Plast SRL

Candidatul Ideal

Daca ai:
- Studii superioare, preferabil studii superioare economice - constituie avantaj;
- Experienta relevanta in administrarea clientilor de tip hypermarket;
- O excelenta intelegere a nevoilor de business ale clientilor si a oportunitatilor de afaceri;
- Experienta in vanzari FMCG non-food cu rezultate de succes;
- O buna capacitate de analiza si interpretare a rezultatelor,

Descrierea jobului

Recrutam un caracter frumos, cu experienta in business development si cu excelente abilitati de comunicare, cu viziune, implicare si pasiune, care sa isi doreasca sa lucreze in relatie directa cu lanturile de magazine de top.

Responsabilitati:
  • Negocierea, incheierea si administrarea contractelor cu clientii KA;
  • Analiza planurilor si bugetelor cu scopul realizarii acestora;
  • Stabilirea planului de desfasurare a activitatilor de vanzare pe game de produse;
  • Elaborarea de forecast-uri ale vanzarilor pentru a gasi solutia economica optima in colaborarea cu clientii KA

Ce pachet de beneficii iti oferim:

- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu net + comisioane atractive
- tichete de masa in valoare de 30 lei/ zi
- program de lucru: Luni - Vineri 08.30-17.30/ 1h puza de masa inclusa
- telefon
- laptop
- masina de servici

Te asteptam sa iti consolidezi planul de cariera alaturi de Global Plast, companie de top si lider în domeniul distributiei articolelor pentru gospodarie.
“Partener de casă bună” inseamna incredere impartasita, inseamna imbunatatirea calitatii vietii, generand valoare pentru partenerii nostri.

Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Constanta, Iasi, Bacau si Cluj, Global Plast este unul dintre principalii producatori si distribuitori de uz casnic din Romania si detine marcile proprii Zorex, Alabala, Papelino si magazinul on-line Gospodar Shop. Grupul exporta in peste 19 tari din UE precum si din afara acesteia.
Publicat 19 Ian. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024