Gratis

Reprezentant Vanzari- Activitate Teren - VODAFONE

Instore Power Provider

Descrierea jobului

Vodafone este unul dintre cei mai importanți furnizori de servicii de telecomunicații și tehnologie din lume, în România compania este prezentă cu o reţea de peste 200 de Magazine la Nivel Național.

Rol: Viitorul coleg va contribui la îndeplinirea obiectivelor de vânzări în zona alocată, prin promovarea produselor prepaid Vodafone, întreținerea relațiilor cu partenerii distribuitori și menținerea standardelor de mercantizare.

Recrutăm pentru că evoluăm!

Te invităm să te alături echipei Vodafone România, dacă:

  • Ai minimum 1 an experiență în vânzări și/sau merchandising FMCG;
  • Deții permis auto - categoria B;
  • Ai disponibilitate de a efectua activități de teren;
  • Ai abilități de comunicare și relaționare;
  • Ai abilități de vânzare, negociere, putere de convingere, inventivitate;
  • Ai auto-motivare, independență și abilitatea de a atinge obiectivele fără supraveghere îndeaproape;
  • Ai abilități de organizare, planificare, rezolvare a problemelor și ești atent la detalii.

Cum îți desfășori activitatea:

  • Vei vizita partenerii distribuitori cu regularitate, pe baza rutelor stabilite și vei oferi consultanță angajaților acestuia;
  • Vei identifica noi parteneri pentru distribuție in zona alocată;
  • Vei distribui produsele prepaid și vei menține aprovizionarea corespunzătoare a locațiilor partenere și te vei asigura că marfa este în stare corespunzătoare înainte de plasarea în magazin;
  • Vei respecta standardele de mercantizare Vodafone în zona de activitate, prin mercantizare premium în locațiile din regiunea acoperită, verificare, optimizare stoc, prețuri, disponibilitate produse;

Pachet de beneficii :

  • Venit lunar atractiv : Salariu fix și Comision în funcție de performanța individuală ;
  • Tichete de masă, oferite sub formă de card;
  • Abonament medical la clinică privată;
  • Autoturism de companie, card de carburant;
  • Smartphone, Echipament IT, Outfit de lucru;
  • Birthday off – zi liberă cu ocazia zilei de naștere;
  • Pregătire și suport de specialitate, la început și pe parcursul activității, asistență pentru integrare în echipă și traininguri specifice jobului;
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei companii multinaționale și de a fi printre primii care află despre ultimele noutăți din sfera tehnologiei.

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024