Gratis

Programator / Operator / Programator CNC in Olanda

COVEBO RECRUTARE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experiență în domeniu de minim 3 ani
  • Experiență în programarea utiliajului CNC
  • Cunoștințe de arhitectură CAD/CAM (constituie un avantaj)
  • Cunoștințe de setare echipament și ajustare program
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional (înțelegere și vorbire)
  • Permis de conducere categoria B
  • Experiență în interpretarea și înțelegerea desenelor tehnice în mod independent
  • Interes pentru a colabora pe termen mediu și lung
  • Capacitate de a lucra atât individual, cât și în echipă

Descrierea jobului

Lucrezi ca operator/programator CNC și dorești să te dezvolți profesional într-un mediu internațional? Dacă ai acumulat deja experiență semnificativă în operarea sau programarea mașinilor CNC, atunci ai ajuns în locul potrivit. Cu siguranță deții abilitățile necesare pentru a face diferența în industrie.
Suntem aici pentru a contribui la îndeplinirea visului tău. Alături de noi ai șansa să te dezvolți într-un mediu internațional și să îți atingi potențialul maxim. Colaborăm cu companii de top din domeniu și îți oferim suportul nostru pe tot parcursul procesului de angajare. Pe lângă o abordare personală, vă oferim:
  • Salariu de până la 560 de euro, plătit săptămânal
  • Contract de muncă olandez
  • Colaborare pe termen lung
  • Loc de muncă stabil și sigur
  • Cazare gratuită, o cameră în care veți sta singur, într-o casă care este echipată complet conform standardelor SNF
  • Asigurare medicală gratuită
  • Suport din partea noastră în obținerea BSN-ului și VCA-ului
  • Plecare flexibilă în funcție de disponibilitatea dvs.
  • Contribuție la sistemul olandez de pensii din prima zi de muncă
  • Uneltele necesare pentru a lucra şi echipamente de protecţie vă sunt asigurate de companie

Covebo este întotdeauna alături de dumneavoastră. Vă îndrumăm la începutul noului dvs. proiect și suntem întotdeauna disponibili dacă aveți întrebări atunci când lucrați în Olanda. Ne asigurăm că puteți începe prima zi de lucru bine pregătit. Veți primi echipament de lucru și toate cele necesare pentru a vă desfășura activitatea în bune condiții.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024