Gratis

PICKER / MAGAZINER

SC DNS BIROTICA SRL

Candidatul Ideal

  • Sociabil, comunicativ, spirit de muncă in echipă, seriozitate;
  • Flexibil și orientat spre rezultate;
  • Capabil de aș duce până la capăt deadline-urile zilnice;
  • Persoană ce are o atenție distributivă;
  • Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;
  • Persoană punctuală;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Pregătirea produselor pentru livrare;
  • Pregătirea coletelor și documentelor de transport;
  • Aranjează marfa în depozit;
  • Pregătește în timp util comenzile;
  • Inventariază produsele în magazie;
  • Recepționează retururile de la clienți;

Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Transport asigurat din zona locuinței si până la serviciu;
  • Evenimente pentru copii și team-building-uri de mai multe ori pe an;
  • Mediu de muncă plăcut;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști;
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie naționala în cadrul unei echipe tinere si dinamice.

De ce să ne alegi pe noi?
  • Pentru că noi vom investi în dezvoltarea ta.
  • Firma noastră oferă condiții plăcute de lucru într-un cadru tânăr și dinamic, program fix si posibilități de promovare.
  • Suntem unul din liderii din piața de profil.

Bun venit în familia DNS Birotica! Suntem o societate în expansiune cu sediul in BUCUREȘTI și 2 puncte de lucru in SLOBOZIA si GALAȚI. Suntem lideri de piață cu peste 70% din licitațiile publice din SEAP si distribuim produse in București si în toată țara. Avem în portofoliu peste 5500 de clienți activi. Printre clienți se regăsesc: DNA, DIICOT, SRI, SIE, IGPR, BNR, ANAF, Ministerul Finanțelor Publice, Ministerul Educației, Tribunalul București, Guvernul României, Administrația Prezidențială, Primăria București, Universitatea de Medicina Târgu-Mureș, Direcția de Finanțe Publice Ploiești, Universitatea Politehnica București, ARR, Primăria Brașov, Institutul National al Magistraturii, Inspectoratul de Stat in Construcții, Primăria Sectorului 3 etc.
Societatea DNS Birotica SRL a fost înființată in 2004, este o societate cu capital privat românesc și distribuie in toata țara, produse de birotică hârtie copiator, consumabile pentru imprimante, produse de curățenie si mobilier. Suntem importatori direcți din: China, Polonia, Germania și Olanda.
Ne găsiți si pe site: https://www.depozituldns.ro/
Prezentare video: https://youtu.be/_oLand2m_X0?si=35BKKGxWh7nVVaN4
Va invitam si pe pagina noastra de Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557135636575

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024