Gratis

Negociator preturi / Buyer

SC DNS BIROTICA SRL

Candidatul Ideal

Experiența anterioara in domeniul achizițiilor;
Studii superioare obligatoriu;
Motivat să-și atingă obiectivele prin propriile forțe;
Abilități bune de comunicare si negociere;
Abilitatea de a stabili si menține relații de încredere cu furnizorii;
Cunoștințe solide de piață și tendințe din industrie astfel încât să se poată lua decizii în procesul de achiziție;
Capacitatea de a lucra eficient si de a gestiona simultan mai multe proiecte și sarcini;
Persoană activă, sociabilă, energică și mai ales pozitivă;
Echilibrat, dispus să investească în propria dezvoltare;
Persoană care să-și dorească să lucreze într-un mediu plin de energie ce poate susține perfecționarea și avansarea în carieră;
Bune cunoștințe de utilizare a instrumentelor Microsoft Office (Excel, Word, s.a.).

Descrierea jobului

Responsabilități:
Vei identifica și evalua furnizorii potențiali luând în considerare calitatea, prețul și termenul de livrare;
Susținerea unei relații cu furnizori actuali;
Te vei asigura că acordurile cu furnizori sunt respectate;
Negocierea condițiilor de achiziție, prețurilor și termenelor de plată cu furnizorii;
Identificarea tendințelor si schimbărilor în industrie astfel încât strategiile de achiziții sa poată fi adaptate;
Vei menține colaborarea cu colegii din logistică în vederea asigurării stocurilor;
Evaluarea furnizorilor si luarea de măsuri în cazul în care sunt identificate nereguli;
Întocmirea rapoartelor periodice.

Beneficii:
Salariu atractiv;
Transport asigurat din zona locuinței si până la serviciu;
Mediu de lucru dinamic și prietenos
Evenimente pentru copii și team-building-uri de mai multe ori pe an;
Oportunități reale de creștere în cariera ta profesională;
Mediu de muncă plăcut;
Telefon de serviciu;
Laptop de serviciu;
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști;
Posibilitatea de a lucra într-o companie naționala în cadrul unei echipe tinere si dinamice.

De ce să ne alegi pe noi?
Pentru că noi vom investi în dezvoltarea ta.
Firma noastră oferă condiții plăcute de lucru într-un cadru tânăr și dinamic, program fix si posibilități de promovare.
Suntem unul din liderii din piața de profil.

Bun venit în familia DNS Birotica! Suntem o societate în expansiune cu sediul in BUCUREȘTI și 2 puncte de lucru in SLOBOZIA si GALAȚI. Suntem lideri de piață cu peste 70% din licitațiile publice din SEAP si distribuim produse in București si în toată țara. Avem în portofoliu peste 5500 de clienți activi. Printre clienți se regăsesc: DNA, DIICOT, SRI, SIE, IGPR, BNR, ANAF, Ministerul Finanțelor Publice, Ministerul Educației, Tribunalul București, Guvernul României, Administrația Prezidențială, Primăria București, Universitatea de Medicina Târgu-Mureș, Direcția de Finanțe Publice Ploiești, Universitatea Politehnica București, ARR, Primăria Brașov, Institutul National al Magistraturii, Inspectoratul de Stat in Construcții, Primăria Sectorului 3 etc.
Societatea DNS Birotica SRL a fost înființată in 2004, este o societate cu capital privat românesc și distribuie in toata țara, produse de birotică, hârtie copiator, consumabile pentru imprimante, produse de curățenie si mobilier. Suntem importatori direcți din: China, Polonia, Germania și Olanda.
Ne găsiți si pe site: https://www.depozituldns.ro/
Prezentare video: https://youtu.be/_oLand2m_X0?si=35BKKGxWh7nVVaN4
Va invitam si pe pagina noastra de Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557135636575

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024