Gratis

Montator / Tehnician in instalatii HVAC

SC TIN LAVIR SERV SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Montatori, tehnicieni si ingineri in instalatii HVAC (aer conditionat, climatizare, ventilatie si incalzire) - calificati si necalificati.

Candidatul ideal:

• Cunoaste realizarea si functionarea diverselor tipuri de instalatii AC si ventilatii;
• Detine permis de conducere;
• Are spirit de echipa;
• Este apt pentru lucrul la inaltime;
• Cu sau fara experienta in domeniu;
• Disponibilitate la deplasari;
• Permis auto cat. B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Participarea si efectutarea lucrarilor specifice de montaj aer conditional climatizare rezidential, comercial si industrial;
• Partiziparea si suparea fazelor de lucrari pe tipuri de proiecte alocat;
• Participarea la lucrari de mentananta ( revizi si intervente pentru instalatii HVAC);
• Analizeaza si alege solutii tehnice pentru instalatii de aer conditionat, ventilatie si climatizare;
• Pregateste documentatia tehnica specifica licitatiilor;
• Acorda suport tehnic pentru anumite activitati sau lucrari in desfasurare (intretinere, reparatii, montaje, etc)
• Participa ocazional la receptia lucrarilor;
• Intocmeste si verifica documente specifice activitatii de service;
• Stabileste sau aproba necesarul de materiale si/sau piese de schimb, dupa caz.

Beneficii:
• Telefon de firma;
• Masina in cazul conducatorilor auto;
• Posibilitate de promovare;
• Bonusuri in functie de performanta;
• Salariul atractiv;
• Inclusiv cazare in Timisoara.

Descrierea companiei

Despre noi:

TIN Lavir S.R.L. este o societate cu o traditie de 25 ani, lider de piata in domeniul echipamentelor de climatizare, ventilatie, incalzire si confort DAIKIN, a carei renume se datoreaza in mod special calitatii percepute si transmise de la client la client.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024