MANIPULANT BAGAJE - AEROPORT FRANKFURT GERMANIA 1800 - 2700 euro net

PURUS AG
20 poziții

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal:

- cunostinte de limba germana la nivel incepator A2, care pot fi dobandite si intr-un curs accelerat (platit de noi) sau de limba engleza la nivel conversational (este necesara pentru a beneficia de cursul gratuit de limba germana);
- cazier judiciar curat, fara antecedente;
- permis de conducere cat. B obligatoriu;
- continuitate in activitate (studii, munca) in ultimii 5 ani, fara mari intreruperi.
- stare buna de sanatate si rezistenta fizica.

Descrierea jobului

PURUS AG angajeaza MANIPULANT BAGAJE pentru aeroportul Frankfurt - Germania

Contract de munca se incheie pe perioada nedeterminata cu agentia Purus AG
  • SALARIU intre 1800 - 2700 euro net (in mana) in functie de ture si de orele lucrate;
  • Tarif/ora -15 euro/ora pana la 18 euro/ora.(brut)
  • Cazare gratuita 12 luni la hotel 2 pers./camera

Transport:
  • Transferul din Romania in Germania este gratuit.

PACHET FACILITATI:
  • curs limba germana gratuit si cursuri de instruire profesionala gratuite;
  • abonament gratuit pentru mijloacele de transport in comun ( Deutschland ticket).

Suntem o companie de familie unică, care a construit cu pasiune patru domenii de afaceri (personal, facilitate, aeroport si call center) si ne-am impus pe piata cu daruire maxima.

Totul a inceput in anul 1987 cu o afacere cu un singur om si acum a devenit un pachet de familie XXL

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024