Gratis

Inginer Proiectant

Arcadia Aen Architecture & Pm S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Biroul nostru de proiectare iși mărește echipa!
Cautam coleg, absolvent studii superioare, profil Constructii, cu inclinare spre modelare si calcul structural.

Descrierea jobului

Daca ai cunostinte bune de AutoCAD, abilitati analitice, atentie distributiva si capacitatate de munca in echipa, esti candidatul perfect pentru compania noastra! Cunoasterea programelor Etabs, Revit sau Tekla reprezinta un avantaj.

Proiectarea cladirilor multietajate: modelare structurala, calcule structurale, realizare note calcul, realizare documente tehnice scrise;
Reprezentarea prin desene schematice a solutiei proiectate;
Intocmirea documentatiei complete de proiectare in conformitate cu normele si normativele in vigoare;
Cunoasterea normativelor tehnice ale caror prevederi influenteaza solutia tehnica proiectata;
Corelarea proiectelor elaborate cu celelalte specialitati;
Respectarea termenelor din tema de proiectare interna, intocmita de catre echipa de proiect si de catre titularii posturilor superioare;

Oferim un mediu de lucru plăcut, în centrul Bucurestiului, posibilitatea de dezvoltare profesională și implicarea în proiecte de mare anvergură.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024