Gratis

Inginer Constructii / Inginer CFDP

SELINA
7 poziții

Candidatul Ideal

terasamente / structuri
Studii superioare finalizate in domeniul construcţiilor
- Experienţă minimă de 2-3 ani in executie
- Cunoașterea legislației în vigoare în domeniu
- Persoana bine organizata cu experienta in activitatile de executie in domeniul constructiilor de drumuri si poduri
-Constituie avantaj experienta in proiecte de modernizare cai ferate
-Capacitatea de a organiza echipe de muncitori de la recrutare, selectie pana la organizarea santierului
- Competenţe tehnice - cunostinţe legate de construcţii civile si industriale
- Abilităţi de organizare, coordonare şi comunicare persuasivă
- Permis categoria B
- Disponibil la deplasari sau relocare.

Descrierea jobului

-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica si comunica orice neconformitate sau problema sesizata
-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate
-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

BENEFICII:
-Salariu motivant
-Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
-Oportunitati de formare si specializare profesionala;
-Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică
-Oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura.

Grupul nostru de Firme este unul din cei mai importanti competitori de pe piata constructiilor din vestul tarii.

Cu peste 1.000 de angajati si peste 400 de utilaje si echipamente, constituim o forta concurentiala puternica, capabila sa se mobilizeze rapid pentru realizarea unor lucrari de mare anvergura, de o calitate superioara, care ne certifica pozitia de lider.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024