Gratis

Front Desk Officer / Receptie Service Auto

Webtrade Marketing S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu experienta in domeniul serviciilor de relatii cu clientii sau in pozitii similare. Abilitatile foarte bune de comunicare, empatie si relationare sunt esentiale pentru a oferi consultanta si asistenta. Experienta de lucru in domeniul auto poate fi un avantaj.

Abilitati organizationale si initiativa: Trebuie sa fie organizat si sa poata gestiona eficient programarile, documentele si alte activitati administrative ce tin de receptia unui service auto.
Profesionalism: O atitudine pozitiva, comportament profesionist si o prezenta placuta in relatia cu clientii si colegii de echipa.
Cunostinte de operare PC: Cunostinte de baza in utilizarea computerului si a software-urilor de birou (Word, Excel) sunt necesare pentru a gestiona eficient registrul programarilor si alte activitati administrative ce se regasesc in receptie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Primirea clientilor: Sa intampinati si sa indrumati clientii intr-un mod profesionist
Gestionarea programarilor
Incasarea serviciilor din service-ul auto: Incasarea contravalorii serviciilor prin intermediul programului intern de gestiune, operarea pe casa de marcat (Raporte fiscale, inchiderea de zi).
Administrare receptie
Comunicare eficienta: Ofera ajutor si suport clientilor intr-o maniera ce denota profesionalism. Ofera consultanta in legatura cu pachetele de montaj. Colaborarea stransa cu personalul din receptie si service, si asigurarea unei comunicari eficiente intre departamente.
Rezolvarea problemelor: Solutionarea problemelor clientilor si furnizarea de asistenta prompta.

Acum este randul nostru!
Pentru munca si implicarea ta, iti oferim:
- Un mediu de lucru tanar si competitiv cu reale oportunitati de promovare in functie de performante;
- Pachet salarial fix + buget platforma Benefit (tichete de masa) + bonus in functie de rezultatele pe care le generezi .

Te asteptam sa aplici pentru a ne intalni la interviu!

Noi suntem pregatiti sa te cunoastem, tu?

Anvelope.ro este un magazin online de anvelope si jante creat si dezvoltat din dorinta de a imbunatati comertul online pe acest sector si de a le oferi clientilor nostri o experienta online placuta si eficienta. Anvelope.ro intelege nevoia unor servicii de calitate in acest sector online si in fiecare zi imbunatatim continuu activitatea si servicile pe care le oferim.

Oferta noastra cuprinde anvelope si jante de la majoritatea producatorilor la un pret accesibil si cu servicii auxiliare special concepute pentru client.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024