Gratis

Electrician Mententanta Timisoara

Asahi CE & Europe Services s.r.o.

Candidatul Ideal

  • Studii medii de specialitate – liceu profil electric/electrotehnic/electronic;
  • Experiență în domeniu – minimum 3 ani reprezinta un avantaj;
  • Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;
  • Cunostințe medii de electronică, automatizări industriale – constituie avantaj;
  • Capacitate de adaptare rapidă la solicitarile specifice postului, dinamic, atent la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi/tură continuă;
  • Bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

  • Efectuează lucrările de remediere a defecțiunilor în cel mai scurt interval de timp posibil, respectând standardele de calitate, astfel încât impactul asupra calității producției să fie minim;
  • Aplică procedurile de intreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice și ale instrumentației, în conformitate cu instrucțiunile înscrise în dispozițiile de lucru;
  • Verifică, calibrează și întreține echipamentele electrice conform planificării și instrucțiunilor;
  • Efectuează intervențiile corective asupra instalațiilor electrice în conformitate cu planul de acțiune comunicat;
  • Efectuează înregistrări în fișele de monitorizare și/ sau baze de date;
  • Exploatează instalațiile electrice de joasă tensiune.

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Peroni Nastro Azzurro, Azuga și Pilsner Urquell.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www. https://ursus-breweries.ro/cariere/pozitii-disponibile/

Ne angajam sa cultivam un mediu de lucru in care diversitatea este celebrata si respectata si in care ne sustinem colegii sa fie autentici! In cadrul Ursus Breweries, companie parte din grupul Asahi Europe and International, credem ca poti STRALUCI ASA CUM ESTI - indiferent de varsta, gen, etnie, orientare sexuala, dizabilitati, religie sau convingeri. Vrem sa te sprijinim sa fii curajos prin individualitatea ta si sa stii ca indiferent cine esti si care sunt circumstantele in care te afli, faci parte din companie fara sa fie nevoie sa te conformezi.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024