Gratis

Documentare produse magazin online

BRAVO GROUP ' 95 EXPORT IMPORT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- bun cunoscator al limbii engleze
- bun cunoscator Excel si abilitati de lucru cu baze de date
- bun vorbitor al limbii romane, inclinat spre scriere, corect ortografic
- bun navigator in mediul online
- serios
- responsabil

Descrierea jobului

- introducerea produselor noi în magazinul online,
- redacteaza textele de prezentare ale produselor
- preluare fotografii, actualizare / adăugare descrieri,
- încadrarea și etichetarea produselor în categoriile potrivite
- monitorizarea și actualizarea permanentă a specificațiilor produselor existente în magazinul online
- realizarea etichetelor pentru produsele importate: traducere a informațiilor.
- cunostinte in domeniul amenajarilor si instalatiilor constituie avantaj

Bravo Group are o experienta de 30 de ani in promovarea si distributia nationala a brandurilor de top din domeniul obiectelor sanitare si a instalatiilor.

Laguna este denumirea comerciala a showroomurilor Bravo Group. Cel mai mare showroom Laguna are o suprafata de 2500 mp si a fost deschis in 2016 la sediul central din Bucuresti. Magazinul online este laguna.ro.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024