Gratis

Design Grafic - DTP - MoniquePaperArt

Moniquepaperart S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce vei face?

 Vei lucra în strânsă colaborare cu echipa de design și producție pentru crearea proiectelor specifice
 Vei verifica cerința trimisă de către client, conform standardelor cerute
 Vei folosi mock-up-uri existente pentru a simula produsul final, apoi vei trimite mock-up-ul clientului.
 Vei pregati fișierul pentru print, asigurându-te că toate detaliile sunt optimizate pentru producție.

Cerințe:

 Atenție deosebită la detalii
 Studii în domeniul designului grafic sau experiență relevantă.
 Cunoștințe limba engleză
 Cunostințe de bază în Corel Draw, pachetul Adobe Creative (Photoshop, Illustrator)
 Abilitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită.

Descrierea jobului

Beneficii:

- Un mediu de lucru stimulant și creativ.
- Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
- Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.
- Lucru într-o echipă dinamică și suportiva.
- Tichete de masa 30 Ron / zi
- Cafea la birou
- Decontare transport
- Prime de sarbatori
- Bonus de performanta
- Bonus de prezenta

Salariul 3300 RON in primele 3 luni cu posibilitate de marire!

Ne mândrim cu crearea unor designuri unice de semnalistică pentru cele mai importante momente evenimente din viață.
Fondată în 2017, am crescut dintr-o mică afacere locală într-un brand recunoscut internațional, dedicat să transforme fiecare eveniment într-o experiență memorabilă.
Suntem specializați în designul și producția de semnalistică personalizată, oferind o gamă variată de produse, de la indicatoare elegante și panouri de bun venit, până la meniuri stilizate și plăcuțe de locuri. Fiecare articol este creat cu atenție la detalii, asigurându-ne că se potrivește perfect cu tema și stilul evenimentului.
Suntem în căutarea unui talentat Graphic Designer și Specialist DTP pentru a se alătura echipei noastre dinamice și inovatoare.
Dacă esti pasionat de design și vrei să-ți pui amprenta pe proiecte creative, acest post este pentru tine!
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024