Gratis

Customer Advisor with Italian(HIBRID)

COVISIAN ROMANIA SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

Covisian România, membră a grupului Covisian unul din leaderii de piață în sectorul BPO, este in căutarea de noi colegi pentru sediul nostru din Iași.

Suntem interesați să luăm legătura cu candidații care au următoarele caracteristici:

Bune cunoștințe de limbă italiană (nivel B2 / C1 - vorbit)
Capacitate excelentă de a interpreta solicitările clienților
Orientat către înțelegerea nevoilor clienților și către soluționarea problemelor în timp util
Cunoștințe operare PC(nivel mediu - Microsoft Office)

Descrierea jobului

Persoanele selectate vor oferi asistență chat în scris ,în limba italiană, clienților unui important grup bancar.

Dacă dorești să devii membru al echipei Covisian România îți oferim:

Pachet salarial motivant
Contract pe perioada nedeterminată
Posibilitatea ca după primele 3 luni să optezi pentru a lucra în sistem Hybrid
Tichete de masă
Bonus de performanță
Bonusuri de sărbători
Asigurare medicală privată
Locație situată în inima orașului Iași ( Zona Palas)
Mediu de lucru modern și plăcut, într-un sistem bazat pe comunicare
Specializare profesională în vederea dezvoltării unei cariere stabile
Oportunități de promovare în cadrul companiei

Covisian România, membră a Grupului Covisian, a fost înființată în 2017 ca răspuns la cererea pieței de Business Process Outsourcing de a combina excelența operațională cu capacitatea de inovare, pentru a obține o îmbunătățire continuă a experienței clienților.
Și pentru că succesul este susținut de oameni talentați care contribuie la dezvoltarea companiei, căutăm colegii potriviți care să se alăture echipei noastre.
Oferim un mediu plăcut și stabil într-o companie în ascensiune, cu oportunități reale de dezvoltare profesională.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024