Gratis

CONTABIL

Creative Eye S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
- sa fii o persoana ordonata, organizata, punctuala si dinamica;
- sa ai capacitate de lucru in echipa;
- sa ai cunostinte de operare Microsoft Office (Outlook, Word, Excel), e-mail, navigare internet;
- experienta de lucru IN DEPARTAMENTUL DE CONTABILITATE de cel putin 2 ani
- cunoasterea legislatiei contabile si fiscale
- Cunoasterea programului de contabilitate CIEL reprezinta un avantaj
- excelente abilitati de comunicare
- resistenta la stress
- abilitati de organizare si planificare;
- siguranta de sine si tenacitate;
- domiciliul stabil in Constanta si imprejurimi.

Descrierea jobului

sa inregistreze facturi de la furnizori, bonuri fiscale, deconturi si alte documente justificative;
sa inregistreze extrasele de cont bancare si sa verifice incasarile prin alte forme de plata;
să conceapă articole contabile ale firmei/ clienţilor
să efectueze calcule specifice
să verifice balanţa de verificare analitica pentru furnizori si clienti
sa participe la inventarierea anuala
sa intocmeasca confirmarile de sold la client si furnizori
creaza si mentine imaginea organizatiei in randurile colaboratorilor firmei prin respectarea principiilor de etica personala, profesionala si morala;
realizeaza mentinerea relatiilor amiabile cu furnizorii de servcii prin atitudini politicoase si profesionale;

Litoralulromanesc.ro, deținut de compania Creative Eye SRL din Constanța, cu capital integral privat românesc, este cel mai mare retailer de vacanțe în stațiunile autohone de la Marea Neagră, atât ca număr de turiști, cât și ca vânzări. Portalul promovează peste 500 de structuri de cazare în 13 stațiuni de pe litoralul românesc, de la unități de o stea până la cele de cinci stele. În cei peste 15 ani de activitate, turoperatorul a organizat vacanțe la malul mării pentru peste 1,3 milioane de turiști care au rezervat peste 4 milioane de nopți de cazare.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024