Gratis

Contabil Senior

TARGET MEDIA INTERNATIONAL

Candidatul Ideal

Grup de firme import, productie, comert produse accizabile (bauturi alcoolice) angajeaza contabil senior.

Ce ne dorim de la tine:
  • Cunoștințe solide de legislație;
  • Experienta anterioara in domeniu de minim 8 ani

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Evidență contabilă completă, supervizarea și organizarea departamentului de contabilitate în cadrul fiecărei societăți;
  • Întocmirea balanței de verificare ( analiza și certificarea soldurilor din balanță);
  • Întocmire bilanț contabil;
  • Întocmirea și depunerea declarațiilor ( ANAF, VAMĂ, MEDIU, RETURO, etc.);
  • Resurse umane / contracte de muncă / Revisal / întocmirea statelor de salarii;
  • Analiză financiară / pregatire diverse situații solicitate de departamentul de vânzări.

Beneficii:
  • Salariu: 15.000 RON net/lună;
  • Tichete de masă;
  • Mediu de lucru stabil, plăcut și dinamic.

Firma noastră își desfășoară activitatea de distribuție de vinuri îmbuteliate din anul 1994! Dispunem de depozite în București și de un parc auto numeros inclusiv de autoturisme și autoutilitare, pentru a fi cât se poate de eficienți. Efectuăm livrările în 24 de ore!Canale de distribuție: International Key Accounts: horeca, retail și en-gross. Scopul activității noastre este de a asigura distribuția în cele mai bune condiții a produselor de care dispunem, iar prin aceasta, satisfacerea clienților noștri!

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024