Gratis

CONSULTANT JUNIOR PENTRU AUR DE INVESTITII SI VALUTA - CLUJ

Tavex Gold S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Începe o carieră, nu doar un loc de muncă

Nu trebuie să ai experiență.
Cu noi, vei deveni expert.

Tavex este locul potrivit pentru tine, chiar dacă:
  • Nu ai experiență
  • Ești absolvent recent de facultate
  • Ești student

Pentru a lucra la Tavex Ai nevoie de:
  • Dorința de a te dezvolta
  • Gândire logică
  • Plăcerea de a lucra cu oamenii
  • Să te înțelegi bine cu cifrele

Nu ai nevoie de:
  • Experiență
  • Studii superioare
  • CV
  • Un compromis pentru timpul tău liber

Descrierea jobului

În calitate de consultant junior în aur de investiții și valută vei:
  • Consilia clienții cu privire la investițiile în aur și argint
  • Evalua conținutul de aur și argint din diverse produse
  • Lucra cu peste 50 de tipuri de valute
  • Efectua transferuri de bani

Ce beneficii îți oferă Tavex:
  • Salariul de 5 900 RON brut
  • Tichete de masă în valoare de 550 RON net
  • Bonus de sign-up de 8500 RON brut după finalizarea training-ului pănă in а 6 lună
  • Bonus lunar, variabil in funcție de profit și performanță
  • Teambuilding-uri interesante
  • Transparență, relații deschise, valori de familie și etică de muncă
  • Un program flexibil, cu suficient timp liber pentru studiile tale sau doar pentru tine
  • Experiență de lucru semnificativă
  • Personal training și workshop-uri

Descrierea companiei

Iată câteva date despre noi:

  • Suntem lider de piață pentru aur și argint de investiții
  • În 2022, am vândut echivalentul în aur a 600.000 de iPhone-uri noi
  • Suntem cea mai de încredere casă de schimb valutar din țară
  • Deținem peste 30 de birouri în 12 țări

Misiunea noastră
Tavex nu este doar un loc unde se poate investi în aur și schimba valută. Tavex are misiunea de a face lumea finanțelor mai accesibilă și mai ușor de înțeles. Credem în aur și în siguranța pe care acesta o aduce tuturor. Credem în angajații noștri și le respectăm dorințele. De aceea, ne propunem să păstrăm echipele pe termen lung, oferind fiecărui angajat oportunități de dezvoltare personală și susținere.

Publicat 5 Febr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024