Gratis

Consilier Vanzari Nutritie Sportiva

Muscle Shop S.R.L.

Candidatul Ideal

- sa nu va fie greu sa initiati interactiuni cu persoane noi
- o persoana dinamica si pozitiva
- persoana organizata si serioasa
- fire prietenoasa si comunicativa
- limbaj civilizat,
- capacitatea de a invata cu usurinta lucruri noi
- sa fiti orientat catre rezultate, cu capacitatea de a lucra autonom, dar si in cadrul unui colectiv

Descrierea jobului

-administrarea magazinului
- vanzarea produselor companiei parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea nevoilor clientului si consilierea in alegerea produsului potrivit pana la incasarea contravalorii produselor achizitionate si operarea acestora in sistemul de contabilitate
-manipularea produselor si pregatirea lor de vanzare
- confirmarea comenzilor online si pregatirea acestora
- mentinerea relatiei cu clientii existenti
-salariu motivant

Societate care importa si comercializeaza suplimente nutritive. Colectiv dinamic si orientat catre eficienta
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024