Gratis

Consilier vanzari bijuterii argint (insula) Baneasa

OXETTE
4 poziții

Candidatul Ideal

NE MARIM ECHIPA!

Magazine tip insula de bijuterii din argint situate in BANEASA MALL! Ne marim echipa si ne dorim constituirea unei echipe dinamice, dornice sa fie imaginea unui brand modern, cu notorietate pe piata!
O echipa tanara si deschisa, profesionista si mereu dornica sa te ajute in dezvoltarea ta profesionala te asteapta cu drag!

Descrierea jobului

Vino alaturi de noi daca:
Detii abilitati de comunicare si relationare cu toate tipologiile de clienti, cat si in echipa.
Îți place mediul de lucru dinamic, creativ si ai spirit de initiativa.
Ai capacitatea de a finaliza corect si la timp sarcinile.
Atunci când interacționezi cu cei din jurul tău ești pozitiv, deschis și sincer.
Ești de acord să lucrezi în sistem de ture (inclusiv în weekenduri).
Ai un bagaj de cunostinte minime de operare PC (Word, Excel);

Descrierea jobului:
Oferirea de consultanta de specialitate, promovarea si vanzarea gamei de produse (bijuterii, ceasuri).
Mentinerea unei atitudini orientate catre client.
Fidelizarea clientilor.
Realizarea corecta a operatiunilor pe casa de marcat.
Gestionarea corecta a stocurilor din magazin.

Noi îți oferim:
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată.
- Salariu net (pentru inceput): 3000 lei + Tichete de masa in valoare de 30 lei/zi + Bonus din vanzare + Bonus loialitate + Decont transport (STB, METROREX).
- Traininguri de specialitate.
- Mediu de lucru placut si profesionist.
- Program de lucru flexibil, în ture.
- Reducere substantiala la achizitia de produse, pentru uz personal.
- Prime de Craciun si Paste
- Spor pentru weekenduri si sarbatori legale lucrate
- Posibilitatea de a promova.
- Proceduri clare pentru a-ti fi usor sa iti indeplinesti obiectivele.
- O echipa si un manager, care te vor ghida si vor fi acolo pentru a te ajuta si a-ti face ziua mai ușoara si mai frumoasa.

Suntem un brand de bijuterii din argint, otel inoxidabil si ceasuri, originar din Europa cu o retea de peste 250 magazine in 15 tari. In Romania reteaua de magazine este extinsa in orase precum Bucuresti, Constanta, cu magazine cu un singur brand, fiind prezenti cu gama noastra de produse si in magazine multi brand. Magazinul on-line este activ si foarte bine cotat de catre clientii nostri.

Te asteptam sa ne dezvoltam impreuna!
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024