Gratis

CONSILIER TEHNIC VANZARI PIESE SCHIMB

S.C. VECTRA EUROLIFT SERVICE S.R.L

Candidatul Ideal

Experiență minima de 2 ani în domeniul echipamentelor de ridicat, auto, constructii sau agricultura.
Bune cunostinte de mecanica, hidraulica, electrica.
Cunostinte medii limba Engleza.
Cunostinte operare PC.
Abilitatea de a lucra sub proprie inițiativă.
Abilitati excelente de gestionare a timpului.
Abilitati de negociere, comunicare si relationare.
Seriozitate și corectitudine profesională; rigurozitate; punctualitate.
Candidatii din alte industrii, cum ar fi; auto, agricultura, constructii, pot si vor fi luati în considerare.

Descrierea jobului

Activitatea consta in:
Prelucrarea devizelor de lucru intocmite de catre tehnicieni in sensul identificarii pieselor de schimb necesare folosind aplicatiile dedicate sau desenele tehnice explodate
Ofertarea produselor
Urmărirea comenzilor şi informarea clienţilor cu privire la data de livrare a pieselor
Prospectarea pietei si monitorizarea concurentei
Monitorizarea intrărilor şi ieşirilor din stoc
Optimizarea stocului de marfă in functie de vanzari.

Beneficii:
- Salariu competitiv
- Program lucru 8h, fara weekend-uri
- Asigurare medicala Allianz Tiriac
- Bonuri de masa

Înființată în 1994, Vectra Eurolift Service este unic distribuitor pentru România a marcii de stivuitoare YALE cu service multi-marca.
Numirea companiei Vectra Eurolift Service ca dealer exclusiv pe vânzări și service, întărește poziția YALE ca brand din ce în ce mai important pe piața europeană a echipamentelor de manipulat mărfuri.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024