Gratis

Call Center

Gauss Clinics SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Entuziast/a și să dai dovadă dе implicare și creativitate;
  • Abilitati dе comunicare;
  • Bun prieten cu limba română;
  • Să acorzi atenție detaliilor, să gestionezi bine timpul;
  • Experienta in departamentul call-center / vanzari - constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Intocmeste rapoarte saptamanale si comunica feedback catre celelalte departamente;
  • Efectueaza un numar rezonabil de apeluri zilnice
  • Mentine relatia de colaborare din contul stabilit, conform protocoalelor interne
  • Creaza si mentine baza de date interna. Experienta CRM sau Office reprezinta avantaj;
  • Indeplineste tintele stabilite.

Ce îți oferim?
  • Salariu atractiv (net 3500-5000 lei), plus bonusuri;
  • Posibilitate de avansare alături de noi;
  • Training specific domeniului medical;
  • Locatie accesibila: Primaria Sectorului 1.

Descrierea companiei

Gauss Clinics

Gauss Clinics este o clinică specializată în servicii de scintigrafie.

Prin tot ceea ce facem, ne dorim să ne tratăm pacienții așa cum ne-am dori la rândul nostru să fim tratați în sistemul medical: cu grijă și într-un timp de așteptare cât mai redus, ceea ce ar trebui să fie normalitatea, și nu excepția, în domeniul sănătății.

Ne-am propus să facem din medicina nucleară un serviciu accesibil pentru depistarea bolilor grave și a cazurilor complicate, alături de celelalte tipuri de investigații din domeniul imagisticii.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024