Gratis

Asistent Manager zonal

Endress Group Romania
3 poziții

Candidatul Ideal

-competente in lucrul cu PC-ul Excel, word;
-persoana dinamica, comunicativa;
- abilitati de comunicare si relationare;
-capacitate de organizare, planificare si atentie la detalii;
-integritate si professionalism.

Descrierea jobului

- efectueaza cercetari si studii de piata
- asista managerul zonal
- organizeaza campanii de marketing
- planifica vizite si intalniri
-respecta confidentialitatea datelor societatii.

Endress Group Romania , produce si importa utilaje pentru constructii cat si solutii energetice.
Suntem prezenti cu puncte de lucru, depozit, service in Timisoara, Bucuresti, Cluj, Iasi, Brasov.
www.endress-group.ro
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024