Gratis

Asistent Manager / Secretara - Zona Moara Vlasiei (ILFOV)

All Industrial Fv S.R.L.

Candidatul Ideal

Locația job-ului: Str. Statorniciei Nr 12A, Moara Vlăsiei, Ilfov

Pentru noi, candidatul ideal:
  • Este o persoană organizată și atentă la detalii;
  • Este o persoană flexibilă și rezistentă la stres;
  • Are o puternică orientare către client;
  • Are o bună capacitate de coordonare și de a realiza multiple sarcini;
  • Are cunoștințe de contabilitate primară;
  • Are cunoștință de limba engleză;
  • Cunoaște programele Office (Word, Excel, PowerPoint).

Constituie avantaj:
  • cunoașterea programului SmartBill;
  • cunoașterea platformelor online WordPress și Merchant Pro;
  • deținerea permisului auto categoria B.

Nu aplica dacă:
  • nu ești o persoană ordonată și atentă la detalii;
  • nu îți place să comunici frecvent cu alte persoane.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități ale job-ului vizează:
  • Comunicare permanentă cu clienții noștri și asigurarea de asistență individuală în vânzarea produselor;
  • Menținerea legăturilor cu diverși furnizori, colaboratori;
  • Efectuarea recepției de marfă, etichetarea acesteia și înregistrarea mișcărilor de mărfuri;
  • Suport în activitatea de management și de organizare a depozitului de marfă;
  • Emitere facturi și transmiterea lor către clienți;
  • Verificarea contractelor, îndosarierea documentelor fiscale și contabile în vederea transmiterii către departamentul de contabilitate;
  • Pregătirea materialelor necesare, documentelor, prezentărilor pentru manager.

Beneficii:
  • lucru într-un mediu plăcut;
  • bonusuri și prime în funcție de performanță;
  • decontare transport.

Program de lucru: L-V 09.00 - 17.00

Acceseaza acest link pentru a afla mai multe informatii despre munca noastra.

aLL industriaL Fv este un furnizor de produse și de soluțtii din zona industrială.

Ținând cont de nevoile pe care fiecare client le are, echipa noastră oferă soluții personalizate, care au rolul de a ajuta la dezvoltarea producției și a afacerii clientului. De asemenea, oferim produse și pentru persoanele fizice care se implică în proiecte DIY și care vor să își pună în scenă planurile, să experimenteze și să încerce diverse lucruri.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024