Gratis

Artist floral / florist / decorator in Cluj

SHAKI COMP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

De ce sa lucrezi cu noi?
1. Suntem o echipa tanara, vesela si agitata (in sensul bun) si dorim sa fim precum o familie. Astfel ca vei castiga, in primul rand, prieteni la fel de creativi ca tine
2. Cunosti o varietate de oameni care te vor ajuta in dezvoltarea ta personala si profesionala
3. Faci o munca insemnata. Aduci zambetul pe buzele multor persoane care ne calca pragul, esti parte din cel mai important moment din viata cuplurilor care ne aleg, nunta acestora
4. Lucrezi intr-un loc plin de viata si culoare. Are sens sa iti mai spunem de parfumul delicat din florarie? :)
5. Suntem intelegatori cand ai nevoie. Am trecut si noi prin facultate si te intelegem perfect
6. Ne place sa ne surprindem echipa cat de des putem. Dupa munca si rasplata
7. Te implicam in cele mai cool si “out of the box” proiecte pe care le dezvoltam astfel incat sa cresti cat mai mult

Descrierea jobului

Ce vei face:
- mentii ordine si curatenie in cadrul florariei
- comunici eficient cu clientii si le oferi sugestii pentru alegerea celui mai potrivit aranjament
- creezi aranjamente zilnic pentru clientii intrati in florarie, dar si pentru comenzi
- preiei comenzile, mentii agenda acestora si le finalizezi in timp
- ai grja de fiecare floare, in fiecare zi din cele in care lucrezi in florarie
- participi activ la procesul creativ pentru evenimentele marca La Vie en Rose
-avem multe evenimente in deplasare, pregateste-te sa calatoresti

Beneficii:
  • Program de lucru 6-8 ore/zi, 2 weekenduri lucrate pe luna (6 ore sambata si 6 ore duminica).

La Vie en Rose Cluj este atelierul în care o tânără echipă își pune toată pasiunea și creativitatea în aducerea la viață a unor idei înflorate. Creațiile lor, inovative și unice, sunt rezultatul îmbinării experienței în design-ul floral și entuziasmului oferit de fiecare fir de floare.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024