Gratis

Android Developer

Lotus Software S.R.L.

Candidatul Ideal

Calificări
Diplomă de licență sau superioară în informatică sau un domeniu conex

Abilitati tehnice
Experiență în Java și Kotlin minim 1 an
Cunoștințe în .Net

Soft Skills
Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu de colaborare, orientat spre echipă
Abilități de rezolvare a problemelor și gândire inovatoare
Abilitati de comunicare
Atenție la detalii și capacitatea de a prioritiza sarcinile în mod eficient

Descrierea jobului

În calitate de Android Developer la Lotus Software, veți colabora cu echipa pentru a defini, proiecta și livra funcții noi, precum și pentru a menține și îmbunătăți aplicațiile existente.

Cu un portofoliu diversificat de proiecte care acoperă diverse aspecte ale operațiunilor feroviare, la Lotus Software valorificăm puterea mai multor tehnologii pentru a oferi soluții personalizate care conduc la eficiență și durabilitate în transportul feroviar.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024