Gratis

Agent vanzari

AMATO BESTSELLER S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Abilitati excelente de comunicare si negociere
  • Rezultate demonstrabile in vanzari
  • Energie si entuziasm care ii vor ajuta sa isi motiveze clientii si sa incheie vanzarea
  • Abilitati de lucru in echipa: comunicare, colaborare, responsabilitate, flexibilitate

Descrierea jobului

Datorita cresterii dinamice a companiei noastre, cautam un candidat pentru un post in biroul nostru din Bucuresti (Romania): Agent Vanzari / Consultant Vanzari / Consilier Vanzari / Reprezentant Vanzari

Responsabilitati:
  • 1-3 luni - lucrati ca reprezentant de vanzari / consultant vanzari. Dupa 4 luni de munca - Trainer / Team Trainer / Sales Team Coach
  • Desfasurarea negocierilor comerciale (compania ofera o baza de clienti, iar managerul se concentreaza doar pe vanzare! Nu exista moment de atragere a clientilor)
  • Lucru activ cu clientii
  • Pe termen lung, desfasurarea de training-uri si motivare a candidatilor pentru reprezentantii de vanzari
  • Organizare de evenimente pentru un stil de viata sanatos.
  • Disponibilitate de a lucra in calatorii de afaceri
  • Program de lucru - 3 zile prezentari+1 zi training si 3 zile libere. Program zile lucrate de la 9:00 la 21:00

Beneficii:
  • Pentru cei mai buni vanzatori - excursii de stimulare in Dubai, Ibiza, Israel, Turcia si alte destinatii exotice
  • Sistem larg de bonusuri si beneficii
  • Posibilitatea de pregatire avansata si pregatire cu specialisti internationali
  • Salariu este de la 4.000 lei pana la 15.000 lei in functie de performante.
  • Daca sunteti energic, gata sa depasiti plafonul financiar - va asteptam sa va alaturati echipei noastre.

Amato Bestseller face parte dintr-un holding international si in prezent activam in cea mai mare parte in Europa, si anume : Spania, Croatia, Cehia, Bulgaria, Romania si Polonia. Operam la nivel global cu peste 3500 de angajati in 10 tari. Reprezentantii si managerii nostri de vanzari organizeaza expozitii si vand produse pentru un stil de viata sanatos - electrocasnice premium si echipamente profesionale de masaj, pe care compania le achizitioneaza de la un producator certificat din Japonia. Departamentul nostru de call center ne pune la dispozitie clientii, astfel incat in compania noastra vanzatorul nu se ocupa sa caute clienti, ci se concentreaza doar pe ceea ce este cel mai important in vanzari - incheierea tranzactiei. Traineri si mentori cu experienta va vor ajuta in fiecare etapa, va vor invata totul - dorinta principala si concentrarea pe rezultate! Datorita abilitatilor pe care le vei dobandi lucrand cu noi, vei putea vinde chiar si „zapada iarna”.
Publicat 9 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 8 Apr. 2024