Gratis

Agent Comercial

SILCA
28 poziții

Candidatul Ideal

Lucrator Comercial Agent Comercial
In echipa noastra vei fi platit ca sa inveti si sa te dezvolti.

- Persoana serioasa, onesta, disciplinata, aspect ingrijit;
- Responsabilitate, capacitate dе lucru in echipa;
- Utilizare PC (Word, Excel, Internet); - Buna comunicare cu clientii;

Descrierea jobului

Responsаbilitаti:
- Prеlucrarеa tuturor tipurilor de chei brutе ( nu еste necеsаrа еxpеriеnta in domеniu, se oferа training dе spеciаlitаtе pеntru utilizarеа masinilor de copiаt chei);
- Vаnzarea produselor dе feronеrie si sisteme de siguranta pentru usi;
- Folosirea corecta a casei de marcat;
- Receptia marfurilor primite;
- Respectarea programului de lucru aprobat de societate si a magazinului din complexul comercial.

Beneficii:
Angajatul va beneficia de:
- Salariu motivant
- Traininguri de specialitate in cadrul societatii,team building-uri
- Tichete de masa in valoare de 30 lei pe ziua lucratoare
- Decontare a transportului
- Bonusuri
- Concursuri lunare
- Stabilitatea locului de munca, posibilitate de promovare.

SILCA presteaza servicii si comert in reteaua de distributie ce acopera toate regiunile tarii si in magazine proprii – Centre de copiat chei: moderne, de nivel european, dotate cu tehnologie de ultima generatie.
Magazinele noastre sunt deschise in Galeriile Comerciale din Hypermarket-urile/ Kaufland/ Cora/ Auchan/Carrefour : Bucuresti , DN1 Value Center ,Balotesti ,Baia Mare, Cluj-Napoca, Constanta, Drobeta Turnu Severin, Iasi, Oradea, Ploiesti, Ramnicu-Valcea, Roman, Satu-Mare, Targu Mures, Suceava, Targoviste, Targu-Jiu, Tulcea, Zalau, Dej, Buzau, Piatra Neamt, Alba Iulia, Bacau, Brasov, Craiova , etc.
Principalele produse si servicii ale SILCA sunt: multiplicari pentru orice tip de chei ( yale, auto, inclusiv chei auto cu cip); masini de multiplicare mecanica pentru orice tip de chei brute; cilindri, lacate, yale, broaste pentru usi, lanterne, accesorii pentru chei; gravuri,etc. Detalii pe: www.magazine-chei.ro; www.multiplicari-chei.ro si paginile de facebook.
Publicat 26 Febr. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 27 Mart. 2024