Gratis

Agent / Broker Imobiliar

FREIM ESTATE S.R.L.
12 poziții

Candidatul Ideal

Te invităm să te alături echipei noastre dinamice și pasionate de la CautLocuinta.ro, unde vei găsi nu doar un loc de muncă, ci o oportunitate de a-ți construi o carieră de succes în domeniul imobiliar. Suntem în căutarea unor persoane motivate, cu dorința de a învăța și de a progresa într-un mediu stimulant și susținător.

Candidatul Ideal:
 Motivat și dornic să învețe și să se dezvolte în domeniul imobiliar.
 Abordare pozitivă și orientată către rezultate.
 Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.
 Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare.
 Experiența anterioară în vânzări sau domeniul imobiliar este un avantaj, dar nu este
obligatorie.

Exemple de Încasări ultima Lună :
 Andrei I. : 3,977 lei ( Associate Agent Step 2)
 Madalin C. : 6,708 lei ( Associate Agent Step 2)
 Ionelia C. : 22,679 lei ( Real Estate Agent )
 Marina O. : 16,398 lei ( Real Estate Agent )
 Ana Maria M. : 30,312 lei ( Real Estate Agent )
 Catalin S. : 33,790 lei ( Real Estate Consultant )
 Bogdan B. : 47,414 lei ( Broker )

Descrierea jobului

Ce oferim:
 Salariu atractiv și câștiguri din prima lună: Vezi mai jos exemple concrete de câștiguri ale colegilor noștri din echipă.
 Training și cursuri de vânzări constante: Indiferent de nivelul tău de experiență, vei beneficia de resurse și suport pentru a-ți dezvolta abilitățile în vânzări.
 Mentorat personalizat: Vei avea acces la un team leader dedicat, gata să te ghideze și să te sprijine în evoluția ta profesională.
 Atmosferă de lucru dinamică și inovatoare: Colaborează cu profesioniști pasionați într-un mediu prietenos și stimulativ.
Dacă ești motivat, ambițios și dornic să faci parte dintr-o echipă care te va susține în atingerea obiectivelor tale profesionale, aplică acum!

Dacă te recunoști în descrierea noastră și ești pregătit să faci o schimbare în cariera ta, aplică acum și alătură-te echipei noastre în misiunea noastră de a transforma piața imobiliară prin inovație și profesionalism.

Cautlocuinta.ro a introdus în premieră în România cea mai simpla solutie de cautare a unui imobil si cel mai scurt proces de cumparare sau vanzare de pe piata, reprezentand cu succes atat cumparatorul prin cosultanta specializata in vederea achizitionarii unui imobil, dar si vanzatorul prin prezentare detaliata si promovare gratuita a imobilului acestuia. Acest model reprezintă un standard pentru piețele imobiliare dezvoltate din lumea moderna. Astfel, consultanții noștri reusesc sa optimizeze timpul în procesul de căutare, achiziționare sau vanzare a unei proprietăti.CautLocuinta.ro este lider în introducerea unei soluții simplificate
pentru căutarea și achiziționarea de proprietăți imobiliare în România. Cu o echipă dedicată și o
abordare orientată către eficiență și transparență, ne propunem să facilităm procesul de
tranzacționare imobiliară, oferind clienților noștri o experiență excepțională. Alătură-te echipei
noastre și fii parte din transformarea industriei imobiliare!

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 6 Mai 2024