Gratis

Administrator Asociatii de Proprietari Brasov

DIGITAL PROPERTY SRL

Candidatul Ideal

Administrator cu atestat in administrarea condominiilor
Persoana serioasa, implicata, atenta la detalii
Experienta utilizare calculator
Autoturism personal

Descrierea jobului

Administrare financiar contabila si tehnica a asociatiilor de proprietari din portofoliu
Administrare financiar-contabila:
- procesarea extraselor de banca si a registrului de casa
- introducerea facturilor de la furnizori in sistem
- plata facturilor furnizori
- managementul registrelor contabile din cadrul asociatiilor
Administrare tehnica:
- procesarea indexurilor contoarelor de apa, energie electrica, gaz
- obtinerea de oferte de pret pentru asociatiile din portofoliu
- urmarirea desfasurarii contractelor cu prestatorii de servicii

Digital Property este una dintre cele mai mari societati de administrare condominii din Brasov, fiind autorizata de Primaria Brasov.
Oferim proprietarilor un pachet complet de servicii adaptate cerinţelor actuale.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024