Gratis

MODEL VIDEOCHAT

STUDIO 20
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

De ce este Studio20 cel mai bun studio de videochat? De ce sa ne alegi pe noi?

Iti oferim:
  • Venit minim garantat in primele luni de pana la 10.000 de lei
  • Un trainer dedicat care te va ajuta exclusiv pe tine inca din prima zi si pana ce vei ajunge la incasari de minim 5000 de euro lunar, ceea ce iti oferta 100% sansa sa reusesti, depinde doar de tine sa vrei;
  • Un comision excelent, care incepe din prima luna cu 60% partea ta;
  • Ajutor la inceput cu tot ce ai nevoie pentru a reusi: haine, par, make-up, accesorii.
  • Make-up zilnic gratuit in studio;
  • Profesor individual de limba engleza, gratuit;
  • Bonusuri, concursuri, premii precum vacante exotice;
  • Suport financiar pentru operatii estetice
  • Credite fara garantii pentru achizitia de masini, apartamente, case.

Cum ne-am dori sa fii?
O persoana vesela, pozitiva si ambitioasa. Jobul de model online sau model videochat este foarte similar cu cel de influencer, este despre cum sa comunici cu publicul, cum sa le oferi bucurie si buna dispozitie.
Fie ca ai sau nu experienta anterioara in videochat sau vanzare de continut / onlyfans, fie ca stii sau nu engleza, noi te vom ajuta sa inveti si sa reusesti.

Descrierea jobului

Jobul de model online consta in principiu in comunicarea audio-video pe o platforma de streaming / videochat.
Indiferent daca este ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄vorba de un job nud sau non-nud, de o platforma freemium sau premium, impreuna vom gasi cele mai bune solutii pentru a te ajuta sa reusesti alaturi de Studio20.

Studio20 este cel mai cunoscut brand in videochat, fiind prezent in Romania de peste 24 de ani (infiintat in anul 2000) in orase precum Bucuresti, Cluj, Pitesti, Craiova si altele; dar si in afara Romaniei in Statele Unite (Los Angeles, Phoenix), Columbia (Bogota, Cucuta), Ungaria (Budapesta) sau Cehia (Praga).

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024