Gratis

Consultant implementare soft - MEFI CRM & ERP

MEFI
2 poziții

Candidatul Ideal

Abilități tehnice:
Capacitate de a înțelege rapid și eficient funcționalitatea soft-ului MEFI.

Dorință de învățare:
Entuziasm pentru a se familiariza cu noile tehnologii și soluții de business.

Gândire analitică:
Aptitudini de analiză și rezolvare a problemelor tehnice.

Abilități interpersonale:
Comunicare clară și eficientă, capacitate de colaborare în echipă.

Cunoștințe minime de business:
Înțelegerea de bază a proceselor de business și a modului în care acestea sunt gestionate.

Organizare și planificare:
Abilități excelente de gestionare a timpului și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Implementare și configurare:
Asistarea în implementarea și configurarea platformei MEFI către clienții noștri exsistenți.

Personalizare și integrare:
Adaptarea platformei ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄MEFI la nevoile specifice ale clienților (nu necesită cunoștințe de programare). Este un atuu identificarea rapidă a nevoilor pe care clienții noștri le au și implementarea corectă a unor noi fluxuri de lucru în platformă.

Suport tehnic:
Oferirea de suport tehnic prin chat, telefon și e-mail. Necesită adaptabilitatea rapidă la tipuri de personalități diferite și răbdare, pentru a asigura satisfacția clienților.

Automatizare:
Implementarea de soluții deja exsistente în platformă pentru a automatiza procesele de lucru ale clienților nostri.
ex. importuri de date, plăți cu cardul, centrală telefonică, whatsapp, etc.

Colaborare:
Lucrul îndeaproape cu echipele de dezvoltare, vânzări și marketing pentru optimizarea proceselor de business.

MEFI este o platformă inovatoare de tip CRM și ERP, concepută pentru a îmbunătăți eficiența operațională a companiilor prin gestionarea centralizată a activităților zilnice. Funcționalitățile sale cuprinzătoare permit utilizatorilor să planifice, să coordoneze și să monitorizeze sarcinile, să întocmească și să trimită oferte de preț, facturi și contracte, precum și să automatizeze și să gestioneze fluxurile de lucru interne.

Prin utilizarea platformei MEFI, companiile beneficiază de un sistem integrat care facilitează accesul rapid la informațiile esențiale și îmbunătățește colaborarea între membrii echipei și clienți. MEFI contribuie la optimizarea resurselor și a proceselor de afaceri, oferind soluții eficiente pentru creșterea performanței și a productivității. Dedicată succesului afacerii tale, platforma MEFI reprezintă un instrument esențial pentru gestionarea eficientă și modernă a relațiilor cu clienții și a resurselor întreprinderilor.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024