Gratis

Maseur

SC Abbate Servcomexim SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

-Experienta relevanta minim 3 ani
-Seriozitate si responsabilitate
-Foarte bune abilitati de comunicare
-Spirit de echipa
-experienta de lucru cu aparatura de remodelare corporala este un plus

Descrierea jobului

-Servicii de masaj
-Servicii de remodelare corporala cu aparatura specializata

Beneficii
-Pachet salarial atractiv;
-Instruire specifica - training-uri in vederea perfectionarii

In cei 24 ani de activitate, Abbate se regaseste intr-un numar de sapte saloane de infrumusetare, principalul nostru obiectiv fiind acela de a deveni din ce in ce mai buni. Din dorinta de a extinde "pasiune pentru frumos" incercam sa va oferim posibilitatea de a va exprima calitatile intr-un ambient profesional si competitiv.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024