Gratis

Maseur / Maseuza - Masaj terapeutic Bucuresti

aiMasaj

Candidatul Ideal

Angajam Maseur / Maseuza - Masaj terapeutic Bucuresti

Creștem, ne dezvoltăm și vrem o colegă nouă în echipa aiMasaj, așa că suntem în căutarea unui maseur/ maseuze pentru centrul nostru situat in Piata Victoriei.

Cerinte
  • experienta minima obligatorie constituie avantaj,
  • punctualitate, seriozitate si implicare,
  • absolvent/a al/a unui curs de calificare in specialitatea MASAJ,
  • spirit de echipa, atitudine calma si deschisa,
  • comunicare eficienta si atitudine proactiva,
  • sa cunoasca tehnici variate de masaj: somatic, terapeutic, anticelulitic, reflexoterapie, drenaj limfatic.

Descrierea jobului

  • Persoană dedicata masajului, orientat către client, bun profesionist, atitudine pozitivă;
  • Masaje corporale ( relaxare, anticelulitic, reflexogen, masaj facial, terapeutic, drenaj, etc. );

Beneficii:
  • Colectiv tanar;
  • Program flexibil & Program de lucru stabil;
  • Venit lunar atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Mediu de lucru stabil;
  • Baza de clienti deja formata;
  • Pachete de beneficii;
  • Atmosferă plăcută;
  • Training de specialitate;
  • Oportunitate de avansare diin punct de vedere profesional.

aiMasaj - Centru de Terapii – Masaj de Relaxare, Corporal și Facial
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024