Gratis

Manager zonal vanzari- Proiecte electrice

PROMELEK XXI SA.

Candidatul Ideal

Ce ne dorim ?

• Persoană serioasă, organizată, dinamică și sociabilă cu abilități bune de comunicare și relaționare;
• Studii medii sau superioare (profil electrotehnic sau conex constituie avantaj);
• Abilitate de negociere comercială, capacitate de organizare și planificare a activității;
• Experiența profesională în vânzări de echipamente electrice sau domenii conexe;
• Posesor permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Ce vei face ?

Zona acoperită:
județele Prahova, Dâmbovița, Buzău

• Menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți al companiei Promelek XXI (firme de instalații electrice și curenți slabi, tablotieri, antreprenori generali);
• Consilierea clienților în oferirea celor mai potrivite soluții tehnice în strânsă colaborare cu echipa tehnică de ingineri
• Urmărirea și atingerea obiectivelor lunare de vânzări
• Identificarea și valorificarea noilor oportunități de afaceri ale companiei;
• Prezentarea și promovarea produselor din portofoliul companiei Promelek XXI;
• Elaborarea programului de vizite la clienți;
• Dezvoltarea și menținerea unei relații profesionale bune cu clienții si angajatii companiei.

Ce îți oferim:

• Salariu fix, bonuri de masă (40 de lei pe zi lucrată), bonusare performanță;
• Bonusuri de sărbători (Crăciun, Paste, Ziua copilului);
• Mașină de serviciu, laptop, telefon;
• Instrumente pentru desfășurarea activității cât mai efficient;
• Asigurare de grup NN;
• Abonament Bookster;
• Fructe proaspete asigurate zilnic la birou;
• Evenimente interne (Teambuilding, Petrecere de crăciun si alte evenimente tematice);
• Program scurt in fiecare a treia zi de vineri pe lună;
• Mediu profesional în continuă dezvoltare;
• Oportunități de dezvoltare profesională;

La Promelek XXI credem că oamenii sunt cel mai important activ al nostru. Suntem o echipă unită și dedicată care oferă, de mai bine de 27 de ani, soluții inovatoare și de calitate la problemele complexe ale clienților în domeniul intalațiilor și echipamentelor electrice. Ne ghidăm întotdeauna după valorile noastre fundamentale: profesionalism, respect, parteneriat, inovație, consecvență și calitate.

Vom fi încântați să te cunoaștem și să îți oferim oportunitatea de a te dezvolta profesional și de a crește alături de noi!

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024