Publicat 20 Ian 2016 | Reactualizat 20 Feb 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Wellness Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eşti o persoană responsabilă, sociabilă, entuziastă si care iubeste sauna?
Ii căutăm pe cei care doresc să lucreze într-un mediu prietenos şi care vor să dezvolte o carieră in domeniul wellness - sauna.

Profilul dumneavoastra:
• persoana comunicativa, deschisa, orientata catre client, cu atitudine pozitiva
• experienta anterioara de management intr-un centru de wellness, SPA de minim 2 ani
• absolvent de studii medii/superioare
• cunostinte de operare calculator Microsoft Office & Excel
• cunosterea limbii engleza - nivel avansat.

Descrierea jobului

Responsabilitatile dumneavoastra:
• conceperea si implementarea strategiilor de orientare catre client astfel incat sa conduca la cresterea satisfactiei clientilor si a calitatii serviciilor
• colaborarea cu manageri si membrii echipei de operatiuni si executie in ceea ce priveste strategia de dezvoltare si planificare a activitatii
• asigurarea instruirii personalului din subordine la standardele impuse de politica companiei. Participarea la evaluarea periodica si ocazionala a angajatilor.
• colaborarea cu echipa de supraveghere a zonei de wellness si sustinerea acestora in scopul atingerii telurilor propuse in ceea ce priveste asigurarea calitatii serviciilor oferite
• asigurarea comunicarii cu clientii referitoare la sugestii, reclamatii si/sau plangeri si solutionarea acestora intr-o maniera exemplara
• stabilirea standardelor de performanta ale angajatilor, precum si de orientare catre client
• cunoasterea completa a activitatilor zonelor de wellness, spa, saune, cunoasterea tarifelor, serviciilor oferite, pachetelor promotionale, programari, etc.
• mentinerea zonelor desemnate la standardele optime de calitate prin atitudine primitoare, comunicare exemplara, organizarea activitatilor personalului din subordine, organizarea intampinarii clientilor si conducerea acestora la plecare, organizarea programarilor.
• stabilirea necesarului de materiale consumabile si de intretinere necesare zonelor de wellness
• crearea si mentinerea unui mediu de lucru profesional de calitate
• anticiparea nevoilor clientilor si venirea in intampinarea acestora cu sugestiile, recomandarile si solutiile cele mai potrivite
• promovarea unor relatii cordiale intre oaspetii zonelor wellness, mentinerea unui climat cat mai placut si a unei atmosfere primitoare si relaxate
• organizarea intalnirilor angajatilor dupa fiecare tura pentru comunicarea informatiilor pertinente referitoare la activitatea desfasurata

Expirat
Wellness Manager  -  THERME NORD BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles