de ani Fără Frică...

Publicat 09 Sep 2008 | Reactualizat 08 Oct 2008 | Expiră 10 Oct 2008

Web Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in dezvoltarea de proiecte web
- Asigura mentenanta si update-ul site-urilor existente
- Creaza pagini in format HTML/PHP dupa layout existent
- Optimizeazea pagini pentru motoarele de cautare

Descrierea jobului

- Experienta: HTML, PHP, CSS, JavaScript, SEO, Dreamwaver, Photoshop

Avantaj:
- Portofoliu
- Cunostinte Corel si/sau Illustrator
- Cunostinte Flash

Plus Media este o agentie full-service de consultanta si comunicare, care s-a impus si ca un organizator profesionist de targuri si expozitii si evenimente publice. CONDOMINIUM - Targul International de Apartamente si CREDIT EXPO - Targul de Credite, sunt doar doua dintre evenimentele organizate de Plus Media, impreuna cu partenerii sai, ambele fiind evenimente unice, in domeniul lor, pe piata romaneasca.

Expirat
Web Programmer  -  Plus Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles