Publicat 18 Aug 2020 | Expiră 26 Aug 2020

Vânător de parcări

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai timp de un job simplu si usor?

Esti serios si responsabil, iti cunosti bine orasul si ai timp sa te plimbi pe strada pentru vizitarea spatiilor de parcare din zona ta?

(...) provocarea este la un pas distanta!

Descrierea jobului

Identificarea spatiilor de parcare si colectarea de informatii relevante despre parcarile din orasul tau: adresa parcarii, tipul de parcare (publica, cu bariera, cu plata, gratuita, centru comercial, spital, piata, gara, stadion, etc.), preturi, numar de locuri, etc.

Pasii pe care ii vom parcuge impreuna sunt urmatorii:

- Indentificarea spatiilor de parcare;
- Efectuarea de poze la locatie;
- Completarea unui formular cu informatii despre parcare;
- Indexarea informatiilor obtinute.

Detalii suplimentare vor fi oferite ulterior selectarii tale in echipa noastra.

Beneficii: o suma fixa pentru fiecare parcare identificata si indexata corect.

Te asteptam, mult succes!

Echipa PARKPAY

ParkPay își propune să ofere în curând tuturor proprietarilor de parcări cea mai simplă, modernă și eficientă soluție de parcare digitală, iar șoferilor, cel mai ridicat nivel de confort în accesarea, utilizarea și plata parcării.

Expirat
Vânător de parcări  -  PARKPAY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles