Publicat 30 Mar 2021 | Reactualizat 27 Apr 2021 | Expiră 30 Apr 2021

Store Manager | Manager restaurant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană care ne împărtășește valorile și are experiență în managementul unui restaurant, împreună cu care vom organiza o funcționare și mai eficientă a unităților noastre. Dacă îți place pizza, ești din București și avem același spirit (de exemplu periodic să lucrezi în bucătărie), contactează-ne, vom fi bucuroși să ne cunoaștem!

Ne potrivim dacă ai:
- Experiență de minim 1 an ca store manager/manager restaurant sau 2 ani ca adjunct/asistent store manager
- Cunostințe temeinice a business-proceselor unei unități de alimentație publică;
- Capacitatea de a găsi limbă comună cu persoane diverse, a coordona și organiza activitatea acestora și de a asista membrii echipei să crească profesional;
- Abilități de planificare a activității proprii și a bunei funcționări a unității.
- Cunostințe ferme despre indicatorii financiari ai unei unități de alimentație publică și capacitatea de a-i atinge.
- Engleza la nivel “intermediate” (va fi folosit în comunicare).

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Selecția, coordonarea și dezvoltarea echipei pizzeriei;
- Achiziții si aprovizionarea pizzeriei cu materii prime;
- Bugetare și planificare activitate;
- Controlul calității produselor și a customer service-ului oferit clienților și atingerea indicatorilor planificați.
- Remedierea sistemică a greșelilor și perfecționarea business-process-urilor pizzeriei.

Beneficii:
- Bonusuri de performanță în funcție de atingerea KPI-urilor;
- Oportunitatea reală de avansare la manager de zonă în cadrul rețelei de pizzerii neobișnuite;
- Salariul net 3000-6600 RON.

Dodo Pizza este o companie neobișnuită. În doar 10 ani am deschis peste 680 de pizzerii în 14 țări, inclusiv în SUA, Marea Britanie, China și Nigeria. Despre noi scriu New York Times și Washington Post, Microsoft filmează reportaje, cifrele noastre continuă să uimească analiștii financiari și fondurile de investiții iar concurenții nu înțeleg cum le reușim.

Dodo Pizza România este prima master-franciză a rețelei. În 2014 am deschis primul restaurant în Brașov, unde doi ani am testat și adaptat modelul la piața locală. În aceasta perioadă am acumulat experiență și am început expansiunea pe piața din București. Scopul nostru este sa atingem 1 000 000 de Clienți fericiți în fiecare lună!

Expirat
Store Manager | Manager restaurant  -  DODO PIZZA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles