Publicat 23 Oct 2020 | Reactualizat 20 Nov 2020 | Expiră 23 Nov 2020

Soferi categoria B pentru străinătate Anglia- Amazon

400 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Soferi cu experienta!

Descrierea jobului

Angajam soferi cat.B la Amazon in Anglia (Amazon find cea mai mare companie de curierat din lume), acte necesare: buletin, permis cat. B cu vechime de minim 2 ani.
OFERIM AJUTOR PENTRU OBTINEREA ACTELOR DE ANGLIA !!!
ANGAJATORUL ENGLEZ VA OFERA ACTE PENTRU EVITAREA CARANTINEI DE 14 ZILE!!!
Se pleaca cu contract din România .
Pana la primul salariu nu veti cheltui nici un ban pe transport, cazare și strictul necesar, agentia va ofera totul.
*Transport din Romania in Anglia;
*Cazare;
*Strictul necesar (bani).
Toate ajutoarele sunt pana la primul salariu.
Plata este intre 125-150 lire/zi + sporuri de performanta si extra.
Plata se face saptamanal in fiecare zi de vineri.

PANDEMIA VA DA BATAI DE CAP? NU VA MAI FACETI GRIJI, SUNTEM AICI PENTRU DUMNEAVOSTRA SA VA OFERIM UN POST DE LUCRU SIGUR PE TIMP DE PANDEMIE SI DUPA PANDEMIE .

AVEM NEVOIE DE SOFERI CE STAPANESC BINE O MASINA SI DETERMINATI PENTRU A FACE UN BAN CINSTIT IN ACESTE VREMURI GRELE!!!
PENTRU MAI MULTE DETALII NU EZITATI SA NE CONTACTAȚI LA NUMARUL: 0790734346 SAU VA ASTEPTAM LA BIROUL NOSTRU DIN TIMISOARA: Strada Lucian Blaga Nr.1, Sad 4, parter!

Descrierea companiei

Shield Store SRL

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Soferi categoria B pentru străinătate Anglia- Amazon  -  SHIELD STORE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles