Publicat 23 Oct 2020 | Reactualizat 01 Nov 2020 | Expiră 09 Nov 2020

Sofer Curierat Marea Britanie

500 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fast Despatch Logistics cea mai mare firma de Curierat din Marea Britanie cu peste 40 depozite este in cautare de soferi pentru curierat cu categoria B .
Vino si tu sa faci parte din cea mai mare echipa de curieri din Marea Britanie ! Inceperea muncii in maxim 5 zile de cand ajungeti !

Candidatul ideal:

  • Permis de conducere categoria B de minim 2 ani
  • Dornic de munca
  • Serios
  • Limba engleza nu este obligatorie

Descrierea jobului

Ce oferim:

  • £100 lire pe zi orase din Scotia sau £70 lire pe zi orase din Anglia (nu platiti chirie ,utilitati sau masina din ei)
  • Colaborare de 4 saptamani (cu posibilitate de prelungire pe aceasi oferta pana de Craciun sau trecere pe Oferta Standard)
  • Cazare Gratuita(2 persoane in camera)
  • Masina Gratuita(dupa 2017 Ford Transit,Opel Vivaro,Mercedes Vito,etc.)
  • Transport Gratuit dus-intors cu autocarul (RO-UK-RO)
  • Bani se iau saptamanal(ce se munceste saptamana in curs se iau in urmatoarea saptamana)
  • Sunteti platiti din prima zi de training (de obicei a 2-a sau a 3-a zi de cand ajungeti in UK)
  • Consultanta
  • livreaza expeditiile in zona arondata;
  • respecta standardele de calitate si procedurile de curierat.
Obligatoriu:
  • sa detineti un smartphone
  • sa aveti bani de mancare la dumneavoastra
O zi de munca :
Dimineata se ajunge la depozit ,unde incarcati duba cu ruta prestabilita,timpul de incarcare in medie este de 10-15 minute ,pachetele fiind deja sortate si asezate pe custi (95 % din pachete sunt sub 5kg),dupa care se incepe livrarea,livrarea se face prin aplicatia noastra instalata pe telefonul Dumneavoastra,cel mai rapid si simplu sistem de livrat din lume.Rutele sunt precalculate pentru 9 ore ,se pot termina mai repede sau mai greu in functie de fiecare persoana.

Suna acum pentru urmatorul tau job la 031 229 7075

Acest anunt este proprietatea Fast Despatch Logistics LTD, societate înregistrată in Marea Britanie sub nr. 11142249, cu sediul in UK,85a Kings Dyke, Whittlesey, Peterborough,PE7 1PG, iar drepturile de autor asupra întregului conținut al acestuia, inclusiv imaginile, bazele de date, anunțurile, aparțin in totalitate acesteia.
#locdemunca #loc #de #munca #job #curierat #sofer #soferii #curier #anglia #MareaBritanie #jobsofer #strainatate #amazon #ups #dpd #dhl #hermes #yodel #muncaanglia

Fast Despatch Logistics LTD suntem una dintre cele mai mari companii de curierat din Marea Britanie, si cel mai mare partener logistic al Amazon Logistics UK.

In momentul de fata activam in 5 tari: Marea Britanie, Franta, Germania ,Romania si India. Italia si alte tari din Europa sunt pe lista noastra.

In momentul de fata avem peste 3000 de soferi la nivel Mondial.

Activam in 40 locatii in Marea Britanie, 5 Locatii in Franta, 2 locatii in Germania. Urmeaza sa ne extindem in toata Europa cu echipa noastra de profesionisti.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Sofer Curierat Marea Britanie  -  Fast Despatch Logistics

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles