de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2016 | Reactualizat 06 Mar 2016 | Expiră 07 Mar 2016

SEF SECTIE TEXTILE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii MEDII/ SUPERIOARE DE PROFIL;
* Minim 3 ani in domeniu - PRODUCTIE TEXTILE;
* Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
* Permis auto: categoria B;

Candidatul ideal este o persoana capabila sa coordoneze activitatea colectivului, rabdator, cu tact, bune abilitati de comunicare, capabila sa se impuna in fata colectivului, bun leader.

Descrierea jobului

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Coordonarea activitatii liniilor de productie;
- Pregatirea productiei pe baza planificarii facute de conducere;
- Repartizarea lucratorilor pe operatii conform procesului tehnologic;
- Urmarirea asigurarii calitatii pe fluxul tehnologic;
- Asigura imbunatatirea permanenta a productivitatii.

BENEFICII:
- Salariul NET lunar lunar este de 4000 - 4500 RON + Bonuri de masa;
- Suplimentar de salariu se bonuseaza activitatea in functie de performanta atinsa in productie;
- Auto la dispozitie, telefon, diurna pentru deplasari;
- Pentru relocare se ofera suplimentar cazare;
- Program de lucru: L-V 07,00 - 17.00. Sambata numai la nevoie.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIE SI EXPORT CONFECTII TEXTILE.
Postul este disponibil pentru o unitate de productie din judetul Prahova.

Expirat
SEF SECTIE TEXTILE  -  MEDIA MARKET HUMAN RESOURCES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles