Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Reprezentant comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari si distributie, preferabil in FMCG intr-o pozitie similara;
- o buna cunoastere a zonei de lucru;
- o buna cunoastere a modului de lucru cu magazinele;
- cunostinte bune de operare pe computer (Word, Excel);
- motivare, determinare, atitudine pozitiva, orientarea catre rezultate rapide si permanente;
- capacitatea de a lucra in conditii de presiune;
- disponibilitatea pentru a calatori.

Descrierea jobului

- locat in : Craiova
-zona de lucru: Dolj, Mehedinti
- atinge si depaseste obiectivele lunare de vanzari si merchandising;
- viziteaza magazinele din zona alocata conform rutelor stabilite; implementeaza politica de vanzari si distributie Dacia Plant si standardele de merchandising ale companiei;
- dezvolta si pastreaza continuu relatii profesionale excelente cu sefii de magazine si cu persoanele de contact;
- face propuneri privind imbunatatirea activitatii, a conditiilor contractuale si ale pozitiei pe raft, pentru magazinele din zona alocata;
- preia comenzi de la clienti si le transmite in timp rapid catre companie;
- identifica cu clientii problemele si provocarile din piata si face propuneri
catre managerul sau privind solutionarea acestora;
- implementeaza proiectele de vanzari si trade-marketing in magazinele din zona alocata (promotii, lansari, programe speciale, etc).
Beneficii:
-posibilitatea de a invata si implementa metode de vanzari simple, clare, rapide si eficiente
- dezvoltare personala si profesionala;
- mediu de lucru dinamic, deschis, provocator;
-salariu (fix + bonus) corelat cu performanta pe zona alocata

Dacia Plant este unul dintre primii producatori romani de suplimente alimentare si una dintre putinele companii din domeniu cu produse 100% naturale, fara aditivi, conservanti, coloranti sau indulcitori artificiali. Remediile Dacia Plant, sigure si eficiente, au la baza retete traditionale, precum si studii stiintifice de actualitate.
Dacia Plant ofera tuturor celor interesati de o viata sanatoasa atat modalitati de a preveni aparitia bolilor, cat si alternative naturale de tratare a lor.
Echipa Dacia Plant este tanara, dinamica, creativa si deschisa catre noi provocari.

Expirat
Reprezentant comercial  -  Dacia Plant SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles