Publicat 10 Iul 2019 | Reactualizat 29 Iul 2019 | Expiră 10 Aug 2019

Programator Web - Photoshop, Wordpress, PHP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de facultate cu profil tehnic/IT
- Expert in Photoshop
- Expert in CSS (Bootstrap) si Javascript (jQuery)
- Wordpress nu are niciun secret pentru tine
- Ai deja cunostinte de PHP si doresti sa le imbunatatesti
- Doresti sa lucrezi cu cele mai noi tehnologii
- Ti-ar placea sa inveti sa realizezi aplicatii profesioniste pentru telefoanele mobile (Android, IOS)
- Doresti sa treci la urmatorul nivel in programare si sa aprofundezi C#

Descrierea jobului

Pentru inceput:
- Creare site-uri in Wordpress
- Realizare logo-uri, imagini pentru Facebook si Instagram in Photoshop
- Integrare in echipa actuala pentru dezvoltarea aplicatiilor web interne
- Folosim ultimele tehnologii
- Mediu de lucru tanar si non-conformist

Apoi:
- Dezvoltare de aplicatii pentru dispozitivele mobile (tablete, telefoane, smartwatch) atat Android cat si IOS
- Dezvoltarea de aplicatii web si desktop complexe folosind C#, ASP.NET si MSSQL

Apreciem experienta cu tehnologiile pe care le folosim insa cel mai mult apreciem dorinta de a invata, motivatia de a fi intotdeauna la curent cu evolutia tehnologiei si rezultatele avute pe parcursul anilor de studiu (premii la olimpiade in liceu, bursa in facultate, premii la concursuri, media de la licenta)

iDava Solutions este o companie cu capital 100% romanesc ce are ca principala activitate comercializarea softului iStoma, soft dedicat managementului clinicilor stomatologice. Aplicatia iStoma a reusit sa inlocuiasca toate softurile de gestiune similare din Romania si este singura aplicatie din Romania folosita in tari din vestul Europei.

Expirat
Programator Web - Photoshop, Wordpress, PHP  -  iDava Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles