Programator PHP / Web developer

Create Direct - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Request:
- Solid knowledge of PHP, JS, AJAX, MySQL, HTML, CSS, Javascript, Ajax, Yii, Laravel
- 3 years experience in software engineering
- Full time job
- Organized, detail oriented, able to plan and organize effective
- Very good communication skills, positive and self driven
- Portfolio of web sites and applications
- Knowledge in Laravel / Zend framework / mobile app development (iOS, Android) are considered valuable

Descrierea jobului

- develop new platforms and web applications for our clients
- develop new internal web projects
- maintenance for existing and future projects

Create Direct este parte din Mediapost Hit Mail Group si este principala companie din Romania specializata in rewards si incentive marketing, cluburi de fidelizare si geneare de leaduri. Printre clientii Create Direct se numara BOSCH, REHAU, Microsoft, Saint Gobain, Xerox.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos